Oferty pracy

Elektrociepłownia BĘDZIN Sp. z o.o. zatrudni kandydata na stanowisko:

Inżynier mechanik ds. kotłów i układów pomocniczych

Zakres obowiązków:

  1. Przygotowanie i prowadzenie działań remontowo-inwestycyjnych, umożliwiających utrzymanie środków trwałych w dobrym stanie technicznym.
  2. Opracowywanie wieloletnich, rocznych oraz bieżących planów remontowych i zadań inwestycyjnych.
  3. Przygotowanie i realizacja bieżących przedsięwzięć inwestycyjnych
    i modernizacyjnych, remontów kapitalnych, średnich i bieżących.
  4. Zlecanie wykonawstwa robót remontowych, inwestycyjnych i modernizacyjnych.
  5. Koordynacja spraw związanych z przygotowaniem i realizacją zadań remontowych, inwestycyjnych i modernizacyjnych.
  6. Prowadzenie kontroli nad realizacją zadań remontowych i inwestycyjnych.
  7. Rozliczanie kosztów realizowanych remontów, inwestycji i modernizacji.
  8. Sporządzanie i przechowywanie dokumentacji remontowej, inwestycyjnej i modernizacyjnej.
  9. Śledzenie eksploatacji urządzeń oraz prowadzenie analizy uszkodzeń, awarii, żywotności części i elementów.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechaniczno-energetycznym.
  2. Wiedza inżynierska z zakresu budowy kotłów energetycznych parowych i wodnych oraz urządzeń pomocniczych.
  3. Znajomość budowy i eksploatacji układów technologicznych elektrociepłowni.
  4. Podstawowa znajomość zagadnień prawnych w energetyce.
  5. Biegła obsługa komputera ( środowisko Windows, pakiet Office).
  6. Doskonała organizacja pracy własnej.
  7. Umiejętność pracy w zespole.
  8. Rzetelność i komunikatywność.
  9. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe  w energetyce, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego, uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku dozoru.

Oferujemy:

  1. Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  2. Możliwość rozwoju zawodowego.
  3. Stabilną pracę.
  4. Pakiet świadczeń socjalnych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

- CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej - opatrzone własnoręcznym podpisem,

- list motywacyjny - opatrzony własnoręcznym podpisem,

- kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,

- kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe,

 -oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez    Elektrociepłownię BĘDZIN Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie, ul. Małobądzka 141, 42-500 Będzin, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu rekrutacji na stanowisko: inżynier mechanik ds. kotłów i układów pomocniczych”.

Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Elektrociepłownię BĘDZIN Sp. z o.o. ww. danych osobowych na potrzeby późniejszych rekrutacji.

Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz, że zostały mi przekazane informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych, o których mowa w art. 13 RODO”.

Zapraszamy zainteresowane osoby do składania dokumentów do Działu Personalnego: e-mail – kadry@ecb.com.pl lub na adres Spółki: Elektrociepłownia BĘDZIN Sp. z o.o.  ul. Małobądzka 141, 42 –500 Będzin do dnia 25.01.2019r.